Potravinářství - firmy

Firmy 130 z 1308

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy HELI FOOD FRESH a.s.

HELI FOOD FRESH a.s.

A-rank 75

Výroba širokého sortimentu chlazených a sterilovaných jídel, určených k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Kontakt www.helifood.com - Nádražní 265, 262 31 Milín

Logo firmy Victoria Wine Karel Sedlák

Victoria Wine Karel Sedlák

A-rank 73

Velkoobchod vínem - obchod s vínem - vinotéka - Krkonoše - Victoria Wine Velkoobchod vínem zabývající se distribucí v oblasti Krkonoš a Podkrkonoší od roku 2005. Firma navazuje na dlouholetou maloobchodní činnost prodejny Victoria Wine ve Vrchlabí. Nedílnou součástí distribuce kvalitního vína je i kvalitní se..

Kontakt www.victoriawine.eu - Prostřední Lánov 318, Lánov 543 41

Logo firmy Dr. Staněk spol. s r.o.

Dr. Staněk spol. s r.o.

A-rank 71

Dr.Staněk spol. s r.o. je potravinářsko-farmaceutickou společností, jejíž hlavní aktivity jsou soustředěny na vývoj, výrobu a distribuci farmaucetických potravin. Cílem vývoje je najít a upravit přírodní substance takovým způsobem, aby je bylo možné racionálně používat jako součást dietních režimů v průběhu léčby ci..

Kontakt www.drstanek.cz - Nad schody 271, Praha 5, 15500

Logo firmy PURUS – MEDA, s.r.o.

PURUS – MEDA, s.r.o.

A-rank 69

Vývoj a výroba potravinových doplňků na bázi včelích produktů a rostlinných extraktů; výroba kosmetických přípravků. Výroba rostlinných extraktů, smluvní výroba. Internetový obchod – přípravky pro indikační skupiny: Nachlazení, chřipka; Medové sirupy; Pohybový systém; Propolisové přípravky; Protivirové přípravky..

Kontakt www.purusmeda.cz - Palackého 174, 612 00, Brno ... obchodní středisko Blučina, Cézavy 627, 664 56 Blučina

Logo firmy Agroslužby CZ, a.s.

Agroslužby CZ, a.s.

A-rank 68

Specialisté na sklizeň cukrovky stroji HOLMER a ROPA. Zemědělská technika SCHMOTZER (přesné sečky, plečky, postřikovače). Servis a prodej náhradních dílů

Kontakt agrosluzbycz.hyperlink.cz - Komenského 247, Hradec Králové, 50003

Logo firmy Mlýn a krupárna MRSKOŠ, s. r.o.

Mlýn a krupárna MRSKOŠ, s. r.o.

A-rank 67

Výroba, prodej a distribuce mlýnských produktů. Pšeničné a žitné mouky, ječné kroupy, mlýnská krmiva. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.

Kontakt www.mlynmrskos.cz - U Jatek 127, Horažďovice, 34101

Logo firmy VITANA a.s.

VITANA a.s.

A-rank 67

Cílem společnosti Vitana je přinášet radost do života našich spotřebitelů. Snažíme se proto nabízet chutné a kvalitní výrobky, které nevyžadují složitou přípravu. Zároveň chceme poskytovat inspiraci, aby nejen každé vaše jídlo, ale každý den byl něčím nový a zajímavý. Na vývoji vitanských produktů usilovně prac..

Kontakt www.vitana.cz - Armády 245 155 00 Praha 5 — Stodůlky

Logo firmy T-STRING Pardubice, a.s.

T-STRING Pardubice, a.s.

A-rank 65

Výroba a prodej plotových pletiv pozinkovaných, plastovaných PVC, průmyslových, lesnických, drátů potažených PVC, ostnatých a žilkovaných drátů, plotové výplety a rámy, vrata, branky, prodej doplňků k oplocení, montáž plotů, Projekty a inženýring , dodávky staveb, Výroba kosmetiky, bylinných sirupů, DIA výrobků, ..

Kontakt www.volny.cz - Masarykovo náměstí 1484, Pardubice 2, 532 30

Logo firmy EMCO

EMCO

A-rank 63

Vyrábíme a distribuujeme müsli, müsli sušenky, kukuřičné a celozrnné lupínky, ovesné kaše a vločky, cereální výrobky pro děti, bio cereálie - zdravá výživa pro zdraví. Provozujeme Emco Klub, Fitparádu, 10 pro zdraví, recepty. Distribuce Panzani.

Kontakt www.emco.cz - Žirovnická 2389, Praha, 110 00

Logo firmy Family Frost, spol. s r.o.

Family Frost, spol. s r.o.

A-rank 63

Jednou týdně (vždy ve stejný den a čas) přijede auto Family Frost až před Váš dům, aby Vám ušetřilo čas, který byste strávili nákupem v obchodě. S nabídkou 80 – 100 mražených výrobků (které se pravidelně obměňují).

Kontakt www.familyfrost.cz - Zubatého 11, 15000 Praha 5

Logo firmy Drubežárna Holešov spol. s r.o.

Drubežárna Holešov spol. s r.o.

A-rank 63

Výroba, prodej a dodávky: vejce konzumní, Holešovská majonéza, Holešovská tatarská omáčka, light majonéza, ochucená majonéza, zálivka do baget. Balení 10 kg, 5 kg, 215 a 165 ml, tatarská omáčka i v balení sáček 20 gr.

Kontakt www.drubez.com - Bořenovská 1356/11, Holešov

Logo firmy WALMARK, a.s.

WALMARK, a.s.

A-rank 62

Walmark patří mezi subjekty, které se již několik let významnou měrou podílejí na budování trhu s doplňky stravy. Úspěchy, kterých jsme dosáhli doma i v zahraničí jsou podloženy cílevědomostí, tvrdou prací, ale i potřebnou dávkou štěstí. Naše firemní kultura postavená na pevných morálních principech, spolu s loajali..

Kontakt www.walmark.cz - Oldřichovice 44, Třinec, 73961

Logo firmy LPT Praha s.r.o.

LPT Praha s.r.o.

A-rank 62

Tepelná technika: Kotle GUILLOT i kondenzační, ohřívače TUV, rekuperátory. Tmavé sálavé infrazářiče GAZ INDUSTRIE. Plynové technologické průmyslové hořáky SARGI, LANEMARK pro tavení, pece, pánve, slévárny, povrchové úpravy kovů, sklárny, cihelny, lakovny, sušárny, myčky, varny, ohřev vody a kapalin.

Kontakt www.lptpraha.cz - Kateřinská 24, 128 00 Praha 2

Logo firmy BARTÁK MF, spol. s r.o.

BARTÁK MF, spol. s r.o.

A-rank 61

Obchodní činnost-prodej zemědělské mechanizace a osiv, výkup a prodej komodit zem. prvovýroby, čištění máku. Servis strojů a zařízení .

Kontakt www.bartakmf.cz - Velké Chvalovice 1, Pečky, 28911

Logo firmy Ing. Ondřej Král

Ing. Ondřej Král

A-rank 61

Na našich stránkách naleznete největší nabídku stolních grilů od firmy Cobb v České republice. Zajišťujeme kompletní prodej zboží včetně široké nabídky příslušenství.

Kontakt www.cobb-grily.cz - Sedlov 22 Kolín 2 280 02

Logo firmy ASP CZECH s.r.o.

ASP CZECH s.r.o.

A-rank 58

Výroba a prodej výrobků pro zdravá střeva (Lepicol,Psyllium),sušená syrovátka Linie,výrobky pro diabetiky zn. DIAHELP(Glucon),sušené rostlinné nápoje SOJA MILK,OVES MILK a ostatní produkty zdravé výživy a doplňky stravy.

Kontakt www.aspczech.cz - Březová 155, Slušovice, 76315

Logo firmy JEDNOTA, spotřební družstvo České

JEDNOTA, spotřební družstvo České

A-rank 58

Předmět podnikání:koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej,hostinská činnost, prodej drogistického zboží, pekařství, cukrářství, řeznictví a uzenářství, prodej chemických látek a chemických přípravků klasifikovaných jako výbušné, oxidující, extrémně hořlavé, vysoce hořlavé, karcinogenní, mutagenní, toxické..

Kontakt www.jednotacb.cz - Lidická tř. 1625/156, České Budějovice 1, 37001

Logo firmy HEMANN s.r.o.

HEMANN s.r.o.

A-rank 57

Naše bylinné přípravky, doplňky stravy a kosmetiku vyrábíme již 19 let, podle starých lékařských a lékárenských receptur.

Kontakt www.hemann.cz - Okružní 1495, Frýdlant nad Ostravicí, 73911

Logo firmy není k dispozici

Rybářství Chlumec nad Cidlinou, a.s.

A-rank 54

Rybářství, chov ryb v rybnících, prodej tržních a násadových rybničních ryb v živém stavu, zpracování vlastních a nakupovaných ryb sladkovodních i mořských ve vlastní zpracovně ( certifikované dle IFS pro celou EU). sportovní rybolov ve vlastním revíru Štít.

Kontakt www.rybychlumec.cz - Chlumec nad Cidlinou, Boženy Němcové 711/IV. PSČ: 503 51

Logo firmy není k dispozici

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách s.r.o.

A-rank 54

Tradiční výrobce nabízí výrobu a velkoobchod konzumních vajec. Zajišťujeme jejich prodej, distribuci a rozvoz. Vejce jsou pod stálým veterinárním dozorem. Vejce jsou prostá salmonel a těžkých kovů. Přikládáme registraci a osvědčení o zdravotní nezávadnosti potravin. Produkujeme na trhu žádanější hnědá vejce. Prodáv..

Kontakt www.vejcekosicky.cz - Kosičky 127, 503 65

Logo firmy není k dispozici

PEKKOS s.r.o.

A-rank 54

-výrobce kukuřičných křupek a dalších extrudovaných potravin -sušená zelenina vysoké kvality - výrobky pro gastro provozy - bezlepkové výrobky -export-import

Kontakt www.pekkos.cz - Planá nad Lužnicí

Logo firmy není k dispozici

JATKY Český Brod a.s.

A-rank 53

Společnost JATKY Český Brod a.s. zahájila provoz v nově postavených prostorách v roce 1996. Po dvouletém provozování jatek původními majiteli, dochází z ekonomických důvodů k jejímu prodeji. Majoritním vlastníkem se stává společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Touto skutečností dochází v Českém Brodě k zásadní..

Kontakt www.jatkycb.cz - Jateční 316, 282 01 Český Brod

Logo firmy není k dispozici

NIVA s.r.o.

A-rank 52

Společnost vznikla 1. července 1995 privatizací státního podniku Sýrárna Dolní Přím. V současné době je naše roční produkce plísňového sýru NIVA 1 200 tun. denně zpracujeme 35 000 litrů mléka, které si sami vybíráme, vykupujeme a svážíme od okolních prvovýrobců. Prodej veškeré produkce je smluvně zajištěn..

Kontakt www.syr-niva.cz - Dolní Přím 2, 503 16

Logo firmy není k dispozici

Zemědělské obchodní družstvo Opatovec

A-rank 51

Zemědělské obchodní družstvo Opatovec vzniklo dne 27. prosince 1949 a je zapsáno v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl DrXXIV, vložka 1596. Zabývá se převážně zemědělskou činností, kterou provozuje jednak na půdě vlastní a dále na půdě pronajaté od fyzických a právnických osob na..

Kontakt www.zodopatovec.cz - Opatovec 201, 568 02

Logo firmy není k dispozici

Pekárna Lešňanka s. r. o.

A-rank 51

Když se řekne Valašský frgál, víme, že jsme na Valašsku a těšíme se na sladkosti. Když se řekne pekárna, cítíme tu charakteristickou chuť ještě teploučkých křupavých rohlíčků... Když se řekne Lešňanka, mnoho z nás ví, že jsme také na Valašsku, tedy přímo u zdroje. Tato pekárna byla založena v roce 1992 a do dnešn..

Kontakt www.lesnanka.cz - Valašské Meziříčí-Krhová 420, 756 63

Logo firmy není k dispozici

Slovácká Fruta a.s.

A-rank 50

Výroba konzervovaných potravin z ovoce, zeleniny, masa, lesních a planých plodů, hub a bylin. Společnost je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin, jejíž tradice sahá k 20. létům minulého století. HAMÉ s.r.o. má ve svém portfoliu řadu produktů, ke kterým p..

Kontakt www.hame.cz - Na Drahách 814, 686 04 Kunovice

Logo firmy není k dispozici

Maso Planá a.s.

A-rank 50

Historie firmy začíná v lednu 1973, kdy byla po 63 měsících výstavby uvedena do provozu pod názvem Masokombinát Planá nad Lužnicí a byla součástí Jihočeského průmyslu masného, n. p. České Budějovice. K 1. červenci 1990 došlo ke zrušení Jihočeského průmyslu masného České Budějovice a k vytvoření státních podniků..

Kontakt www.masoplana.cz - Průmyslová 499, 391 11 Planá nad Lužnicí

Logo firmy není k dispozici

VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářskýc

A-rank 49

Vítáme Vás na našich stránkách. Stále ctíme slova zakladatele firmy pana Roberta Váhaly seniora, který vždy přísně dbal na držení vysoké úrovně kvality. Naše výrobky jsou z masa a koření, zásadně do nich nepřidáváme žádné náhražky masa jako je mouka, soja nebo separáty, snižujeme obsah "E" na nejnižší mo..

Kontakt www.vahala.cz - Hustopeče nad Bečvou 97 753 66

Logo firmy není k dispozici

SIMOS s.r.o.

A-rank 49

Výroba zdravé výživy. Nabídka pita chleba, sezamových a oříškových tyčinek v medu. Ekologické zemědělství je moderní formou obhospodařování půdy bez používání umělých hnojiv, chemických přípravků, postřiků, hormonů a umělých látek. V podmínkách České republiky má své největší zastoupení zejména v podhorských a ho..

Kontakt www.simos.cz - 250 88 Čelákovice

Firmy 130 z 1308

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor