Zpracování dřeva - drevo prodej

Firmy 130 z 255

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy Zakázkové truhlářství Hájek

Zakázkové truhlářství Hájek

A-rank 75

Jsme malá firma zabývající se veškerou výrobou (z měkkého i tvrdého masivního dřeva, lamina, dýhované dřevotřísky), působící na trhu již od roku 1992. Máme bohaté zkušenosti s vybavováním interiérů všeho druhu, bytových i kancelářských prostor. Poskytneme kompletní servis včetně návrhů interiérů. Dodáváme spotřebi..

Kontakt www.truhlarstvi-hajek.cz - Pittnerova 10, 301 65 Plzeň - Roudná

Logo firmy Ardo Plus, s.r.o.

Ardo Plus, s.r.o.

A-rank 67

Vyrábíme sbíjené vazníky se styčníkovými deskami, krovy, vazby, pergoly, altány, chatky. Výroba a montáž dřevostaveb a rodinných dřevěných domů.

Kontakt Těšany 368 (Pila Těšany), 664 54

Logo firmy PALIS Plzeň, spol. s r.o.

PALIS Plzeň, spol. s r.o.

A-rank 63

Stavíme nízkoenergetické dřevostavby, obytné domy, rekreační chaty, dětská hřiště, zahradní domky a altány, pergoly a přístřešky pro auta. V našem sortimentu jsou: houpačka, sestavy Jungle gym, kolotoč, řezivo, palisády, kůly, lepené hranoly, nosníky.

Kontakt palis.cz - Kokořov 24, Třemošná, 33011

Logo firmy COMMODUM, spol. s r.o.

COMMODUM, spol. s r.o.

A-rank 62

Firma působí na trhu od roku 1988 v oblasti stavební výroby, dřevovýroby, obchodu se stavebnímy materiály. Hlavní směr: rodinné domy na klíč, dřevostavby, chaty zateplené a nezateplené, zakázkové a sériové schody, vodohospodářské stavby, výstavba ČOV a kanalizací, výstavba inženýrských sítí, občanské a průmyslové s..

Kontakt www.commodum.cz - Valašská Bystřice 225

Logo firmy není k dispozici

Tomáš Broukal

A-rank 54

Prodej - krbové a palivové dřevo Praha. Prodej krbového a palivového dřeva Praha - Říčany - Kostelec nad Černými lesy. Krbové a palivové dříví se prodává jednak ve formě metrové a dvoumetrové kulatiny, dále jako nařezané(krátké) neštípané dřevo v délkách 30, 40 a 50cm a nebo nařezané(krátké) štípané dříví v dél..

Kontakt www.broukal.cz - Strančice-Svojšovice, 251 63 (průmyslový areál u sila)

Logo firmy není k dispozici

FOX INTERIER - DŘEVOPRODEJ, s.r.o.

A-rank 54

FOX INTERIER - DŘEVOPRODEJ, s.r.o. Vám nabízí lamina, dřevotřísku D 8-38 mm, DTD dýhu, laťovky, překližky, hrany, ABS hrany. Kuchyňské desky 38 mm, kuchyňské lišty, kuchyňské hrany, umakarty, kuchyňské zádové obklady, kuchyňské dvířka. Sololity, MDF, Akulit, Hobra, OSB. Podlahová dřevotříska 10 - 38 ..

Kontakt www.foxinterier.cz - Kozolupy 1 / 330 32 Kozolupy u Plzně

Logo firmy není k dispozici

S-Wood

A-rank 53

Zabýváme se úklidem a zpracováním dřevního odpadu (klest atd.),těžbou,soustřeďováním a výkupem dřeva.Prodej veškerého sortimentu pro truhláře.

Kontakt www.s-wood.cz - Ostromeč 27,Horšovský Týn 34601

Logo firmy není k dispozici

PILA UNION s.r.o.

A-rank 52

Vyrábíme stavební a truhlářské řezivo, krovy, příhradové vazníky, střechy - kompletní dodávky. Dřevostavby - rodinné domy. Tesařské, truhlářské, pokrývačské, klempířské práce. Altány, pergoly, ploty. Stavební práce - rodinné domy, zateplování objektů, výkopové práce. Dodávky plastových oken. Provádíme tepelná izola..

Kontakt www.pilaunion.cz - Marie Kršňákové 175, Chabařovice 403 17

Logo firmy není k dispozici

Pavel KISLING

A-rank 51

Palivové dřevo do krbu - prodej, doprava, výroba. Největší výrobce a prodejce palivového dřeva, dřevěných briket a dřevěných pelet v ČR. Dřevěné pelety a dřevěné brikety - výroba, doprava, prodej. Zahradní přístřešky na dříví

Nabídka: Palivové dřevo, více..

Kontakt www.prodejpalivovehodreva.eu - Podbrdy 68, 267 27

Logo firmy není k dispozici

STS Jindřichův Hradec spol. s r.o.

A-rank 50

Výroba a prodej kotlů na spalování dřeva a dřevních odpadů. Společnost FIRE-COM s.r.o. Jindřichův Hradec je výrobně obchodní firma, zaměřená na výrobu a prodej topenářské techniky, zejména pak krbů, krbových kamen, litinových kamen a kotlů na dřevo. Činnost firmy vychází z dlouholeté spolupráce s renomovan..

Kontakt www.firecom.cz - 377 01 Jindřichův Hradec

Logo firmy není k dispozici

JAF HOLZ spol. s r.o.

A-rank 49

Firma JafHolz spol. s r.o. dřevo je náš svět. Centrála firmy sídlí ve Vyškově a dodavatelsky pokrývá oblast Moravy. Prostřednictvím ostatních prodejních skladů a nově vybudovanému skladu Vodňany je firma vlastním rozvozem schopna pokrýt prakticky celé území ČR. Ze širokého sortimentu velkoplošných materiálů, řez..

Kontakt www.jafholz.cz - Průmyslová 717 / 8g , 682 14 Vyškov

Logo firmy není k dispozici

Josef Jína

A-rank 48

Vítejte na našich stránkách. Nabízíme hlubotiskové lisy vyráběné mojí firmou tisknou všechny druhy monotypů, hlubotiskových a kombinovaných technik i techniky tisku z výšky, jako jsou například dřevořez, dřevoryt a linoryt. Divize prodeje uhlí a topného dřeva nabízí celoroční prodej tuhých paliv pro domácnosti a ..

Kontakt www.jina.cz - Bavlnářská 107, 513 01 Semily

Logo firmy není k dispozici

VOLKA a syn spol. s r.o.

A-rank 47

Naše firma Volka a syn s.r.o. nabízí truhlářské a lepené dřevo. Z naší nabídky představujeme - cinkované latě ve smrku se používají pro výrobu klapaček oken, ale lať může mít i jiné široké využití. Velice kvalitní kmenové řezivo z pařeného buku. Řezivo Dark Red Meranti, sámované, ve standardní importované kvalitě...

Kontakt www.volkaasyn.cz - Tisová, Hlinné 9, 347 01 Tachov

Logo firmy není k dispozici

Javořice, a.s.

A-rank 47

Pila Javořice v Ptenském Dvorku nabízí řezivo, kulatinu, desky, odřezky drobným odběratelům. Zajišťuje provoz pily a pilařskou výrobu. Zpracování jehličnaté kulatiny na stavební řezivo. Dřevo získané z tradičně kvalitně spravovaných porostů vlastníků lesa zpracovává do produktů řeziva pro stavební, konstrukční, tr..

Kontakt Ptenský Dvorek 100, 798 43 Ptení

Logo firmy není k dispozici

Jaroslav Doubek - Dřevobis

A-rank 47

Společnost DŘEVOBIS D&S se již od roku 1993 specializuje na obchod se dřevem a to jak pro velkoodběratele, tak pro běžné spotřebitele. Najdete zde z této oblasti vše od A do Z. Od deskového materiálu, dřeva a dřevěných výrobků, kuchyňských desek přes obkladové a podlahové palubky, lamino na desky, stavební ř..

Kontakt www.drevobis-ds.cz - ul. Hrdinů (areál ZD) 252 62 Horoměřice

Logo firmy není k dispozici

Pila Černý s.r.o.

A-rank 47

Počátky podnikání zakladatele firmy pana Josefa Černého v dřevozpracujícím průmyslu se datují k roku 1992, kdy vznikl v Žichovicích první provoz. Prvotní činností byl pořez kulatiny ve mzdě. Postupem času byl rozšířen provoz až na dnešní úroveň, kdy se v pilnici připravuje stavební řezivo a přířezy na palety. ..

Kontakt www.pila-cerny.cz - Žichovice 50, 342 01

Logo firmy není k dispozici

Novotný Václav - MONO-Dřevomodelárna V+P

A-rank 46

Firma MONO Dřevomodelárna se zabývá výrobou modelových zařízení a maket. MONO dřevomodelárna vznikla v roce 1992 sdružením vyučených modelářů s dlouholetou praxí. Jako rodinná firma jsou schopni rychle a kvalitně reagovat na požadavky zákazníků. Nabízí: modely a modelová zařízení pro ruční a strojní formování z..

Kontakt www.modelarna-novotny.cz - A.Hodějovského 63,257 41 Týnec nad Sázavou

Logo firmy není k dispozici

Novotný Jaroslav

A-rank 45

PILA Novotný Veltrusy rozjela svou výrobu v roce 1991. Již řadu let působí na našem trhu v oblasti zpracování dřeva. Ve výrobním programu najdete produkty pilařské výroby. Rádi pracují s krásným a zároveň ekologickým materiálem, kterým dřevo bezesporu je. Snaží se obsloužit každého zákazníka a pokrýt všechny jeh..

Kontakt www.pilanovotny.melnicko.com - Nerudova 570 277 46 Veltrusy

Logo firmy není k dispozici

MOTLOCH s.r.o.

A-rank 45

Naše firma vznikla v roce 1992. Naši činností byla těžba a prodej dřeva, později jsme rozšířili naši činnost o manipulaci dřeva na nově zbudovaném dřevoskladě Na Vlastě. Nýní se naše firma zabýva: Manipulací a prodejem dřeva, pilařským zpracováním dřeva, výrobou palivového dříví, štepkováním dřeva, dopravou, pěst..

Kontakt www.palivove-drivi.estranky.cz - Ratíškovice , 696 02

Logo firmy není k dispozici

PILA CEDR spol. s r. o.

A-rank 45

NABÍZÍME : * dřevěná špalíková dlažba * dřevěné ploty * stavební řezivo * konstrukční řezivo pro dřevostavby - sroubené domy * krovy pro střechy * pergoly a přístřešky * paletové přířezy * palivové krbové dříví * práce v lesnictví

Kontakt www.pilacedr.com - Malá Bystřice 1, 756 27

Logo firmy není k dispozici

Nečas Milan - zámečnictví zakázková výroba

A-rank 45

Vítejte na našich stránkách. Zakázková výroba, jako kooperace řemesel různých oborů, pružně reaguje na potřeby našich zákazníků. To co umíme, je zpracování přírodního i produkovaného materiálu do podoby výrobku, který bude využit jako solitér v interiéru nebo exteriéru vašeho životního a osobního prostoru. Pokud ..

Kontakt www.zakazkovavyroba.cz - Masarykovo náměstí 389/14 669 02 Znojmo

Logo firmy není k dispozici

STROJWOOD s.r.o

A-rank 45

STROJWOOD s.r.o. - dřevozpracující stroje a zařízení. Pásové kmenové,rozmítací,hranolovací apod.pily.Kotoučové rozmítací,omítací,hranolovací,zkracovací apod.pily. Zařízení a stroje pro pily a pilnice. Leasingové a pojišťovací služby

Kontakt www.strojwood.cz - 739 14 Ostravice 144

Logo firmy není k dispozici

Delta Svratka - Zahradní domky

A-rank 44

Výroba a prodej zahradních domků, dřevostaveb - nářaďových domků, zahradních chatek, prodejních stánků, zastávek, hříšť. Doprava a montáž.

Kontakt www.deltasvratka.cz - Partyzánská 411 592 02, Svratka

Logo firmy není k dispozici

Dřevo - products s.r.o.

A-rank 43

ACTIVE 24 začala své služby nabízet již v roce 1996 jako sdružení "Globe", které se roku 1997 transformovalo na společnost s ručením omezeným - GLOBE INTERNET. V červnu 2004 vstoupila do společnosti GLOBE INTERNET významná hostingová společnost s celoevropským působením - ACTIVE 24. V p..

Kontakt www.pilazlin.com - Ostrata 121, 763 11

Logo firmy není k dispozici

TOMÁŠ NOVOTNÝ PILA RYCHTÁŘOV,s.r.o.

A-rank 43

Vítejte na stránkách Pily Rychtářov ila Rychtářov se nachází asi 8 km od okresního města Vyškov. Pila byla založena roku 1911 a od této doby si vytváří výbornou pověst jak mezi konkurencí, tak mezi spokojenými zákazníky. Rychtářovská pila jako jedna z mála ve svém okolí dokáže pořezat až 12 m dlouhou kulatinu - ..

Kontakt Rychtářov 175 682 01 Vyškov

Logo firmy není k dispozici

Dervodom Rajec Cz s.r.o

A-rank 43

Stavby srubů.Poctivé sruby za nejlepší cenu.

Kontakt www.drevodomrajec.cz - Černokostelecká 1623/14,Říčany

Logo firmy není k dispozici

Vojta Oldřich Ing.

A-rank 43

Jsme projekční kancelář, která se specializuje na problematiku dřevodomů. Majitel, ing. Vojta je soudním znalcem se specializací na konstrukce střešních plášťů. Spolupracujeme s několika dodavateli dřevodomů, které můžeme klientům doporučit. Naše projekty dřevodomů jsou zcela individuální dle přání a finančních mož..

Kontakt www.ded.cz - Veletržní 684/3, 603 00 Brno-Staré Brno

Logo firmy není k dispozici

Pila Vorbis Věra Drápalová

A-rank 43

Vítáme Vás na stránkách společnosti pila Vorbis s.r.o. . Pokud právě hledáte kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje a pořezu dřeva, dřevostaveb, staveb dřevěných domů na klíč, chcete zhotovit střechu (krovy), pak jste tu správně. Naše firma, která se již dlouhou dobu touto činností zabývá, se v roce 2004 stala..

Kontakt Milovice 168 PSČ 691 88

Logo firmy není k dispozici

Pila MSK a.s.

A-rank 43

Hlavní náplní činnosti je pilařská výroba, jejímž nosným produktem je paletový přířez v ročním objemu 70 tis. m3. Pro zajištění kontinuálního chodu je nutno ročně zajistit nákup 180 tis. m3 jehličnaté kulatiny v jakosti Cx/Br. Ostatními produkty vznikajícími při zpracování kulatiny a s kterými společnost obchoduj..

Kontakt www.pilamsk.cz - Velké Karlovice 970, 756 06

Firmy 130 z 255

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor